Lutherische Kirche Siofok

Üdvözöljük honlapunkon!

Siofok LutheranÖrömmel vesszük  evangélikus  gyülekezetünk iránti érdeklődését.

Részletes információkkal szolgálunk egyházközségünkről, tájékoztatjuk rendezvényeinkről és gyülekezetünk életének aktualitásairól.

Látogasson el templomunkba, hogy megcsodálhassa ezt az építészeti remekművet, az orgona csodálatos hangzását és élvezhesse kis gyülekezetünk szívélyességét !

Gyülekezetünket támogathatja adója 1%-ának felajánlásával is:
Siófoki Élő Kövek Közhasznú Egyesület
18774348-1-14

Kérjük, rendelkezzen adója egyházi 1%-áról is,
a Magyarországi Evangélikus Egyház javára.
 Technikai szám: 0035,
www.teljesmosoly.hu
www.facebook.com/teljesmosoly

EGY KIS MATEK: MIÉRT RENDELKEZZÜNK „NULLÁS” ADÓBEVALLÁS ESETÉN IS A MAGYARORSZÁGI EVANGÉLIKUS EGYHÁZ JAVÁRA?

VÁLASZD AZ EVANGÉLIKUS HIT- ÉS ERKÖLCSTANOKTATÁST!
2013 szeptemberétől indul az iskolákban a kötelezően választható hit- és erkölcstan-, valamint az erkölcstanoktatás. A Magyarországi Evangélikus Egyház is készül erre, és szeretnénk, ha minél többen választanák a mi felekezetünk által szervezett hittanórákat. Hogy a szülők, gyerekek és fiatalok miért az evangélikus hittant válasszák? Összefoglaló anyagunkban a szülők számára tudnivalókat adunk közre, látható három videóklipünk és a kerettantervek is letölthetőek.

Almenü